چرا جوملا اس ام اس ؟

جوملا اس ام اس با عرضه پنل های ارزان و برداشتن کلیه محدودیت های مرسوم در زمینه سامانه های پیام کوتاه توانسته است پاسخ مناسبی به نیاز های مشتری در زمینه پنل های اس ام اس بدهد .

جوملا اس ام اس محدودیتی در شارژ ( شما می توانید از 100 تومان تا هر میزانی که نیازی دارید پنل خود را شارژ کنید ) ، زمان استفاده و ارسال ( در همه پنل ها از یک عدد تا هر میزانی که مورد نیازتان است ، ارسال کنید ) ندارد و از این حیث در میان سامانه های پیام کوتاه منحصر به فرد می باشد .

پشتیبانی ما 24 ساعته است و در هرزمان که به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید می توانید از خدمات پشتیبانی پرند استفاده کنید

پنل های ارزان جوملا اس ام اس یکی از مهمترین عوامل موفقیت ما می باشد . پنل ها مطابق نیاز شما و به کمترین قیمت در میان سامانه های پیام کوتاه عرضه می شود . ارزان بودن دلیلی بر عدم کیفیت نیست و می توانید هر کدام از پنل ها را ثبت نام و از موجودی رایگان پیامک خود سامانه را تست کنید .

در بخش ارسال کشوری پرند بیش از 20 میلیون شماره همراه اول به تفکیک استان ، شهر ، کدپستی و منطقه ای موجود می باشد و شما می توانید با استفاده از خطوط متنوع از همه اپراتورها ارسال خود را انجام دهید . نگران نباشید جوملا اس ام اس در همین بخش امکان ارسال به خطوط ایرانسل را نیز فراهم کرده و می توانید به این خطوط نیز ارسال خود را انجام دهید . در بخش جنسیت و ایرانسل بیش از 20 میلیون شماره این اپراتور به تفکیک شهرها بطور کامل قرار گرفته که می تواند کمک قابل ملاحظه ای در امر تبلیغات به شما بکند .

جوملا اس ام اس هرآنچه در زمینه سامانه پیام کوتاه نیاز دارید را با کمال احترام و بالاترین کیفیت تقدیم شما می کند .